conti_htd8120020crb
CONTI HTD8120020CRB conti synchroforce carbon timing belt
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 1200
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominal length: 1200 mm
  • Number of teeth: 150
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD8120020CRB
Length
1200
Pitch
8 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominal length
1200 mm