conti_htd344715
conti_htd344715_2
conti_htd344715
conti_htd344715_2
CONTI HTD 447 3M 15 Conti Synchrobelt timing belt - HTD344715
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 447
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 447 mm
  • Number of teeth: 149
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858894207
  • Supplier number: CONTI HTD344715
Length
447
Pitch
3 mm
Width
15 mm
Nominal length
447 mm