conti_htd344715
conti_htd344715_2
conti_htd344715
conti_htd344715_2
CONTI HTD 447 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD344715
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 447
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 447 mm
  • Aantal tanden: 149
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894207
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD344715
Lengte
447
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
447 mm