conti_htd33129
conti_htd33129_2
conti_htd33129
conti_htd33129_2
CONTI HTD 312 3M 9 Conti Synchrobelt timing belt - HTD33129
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 312
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 9 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 312 mm
  • Number of teeth: 104
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858011352
  • Supplier number: CONTI HTD33129
Length
312
Pitch
3 mm
Width
9 mm
Nominal length
312 mm