conti_htd32949
conti_htd32949_2
conti_htd32949
conti_htd32949_2
CONTI HTD 294 3M 9 Conti Synchrobelt timing belt - HTD32949
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 294
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 9 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 294 mm
  • Number of teeth: 98
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD32949
Length
294
Pitch
3 mm
Width
9 mm
Nominal length
294 mm