conti_htd32949
conti_htd32949_2
conti_htd32949
conti_htd32949_2
CONTI HTD 294 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32949
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 294
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 294 mm
  • Aantal tanden: 98
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32949
Lengte
294
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
294 mm