conti_gtr880021
conti_gtr880021_2
conti_gtr880021
conti_gtr880021_2
CONTI GTR 800 8M 21 Conti Falcon PD timing belt - GTR880021
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
  • Length: 800
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 21 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 800 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817585163
  • Supplier number: CONTI GTR880021
Pitch
8 mm
Width
21 mm
Nominal length
800 mm