conti_at571012gen3
CONTI AT571012GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 710 x 12 mm red
46.09 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 710
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 710 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322492
  • Supplier number: CONTI AT571012GEN3
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
710 mm