conti_at566020gen3
CONTI AT566020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 660 x 20 mm red
68.84 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 660
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 660 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103350
  • Supplier number: CONTI AT566020GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
660 mm