conti_at54806gen3
CONTI AT54806GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 480 x 6 mm red
20.90 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 480
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 480 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322157
  • Supplier number: CONTI AT54806GEN3
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
480 mm