conti_at54806gen3
CONTI AT54806GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 480 x 6 mm rood
 20,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 480
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322157
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT54806GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
480 mm