conti_at534020gen3
CONTI AT534020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 340 x 20 mm red
45.96 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 340
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 340 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101844
  • Supplier number: CONTI AT534020GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
340 mm