conti_at534020gen3
CONTI AT534020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 340 x 20 mm rood
 45,96 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 340
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 340 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101844
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT534020GEN3
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
340 mm