conti_at582516
CONTI AT5 825 16 Conti Synchroflex timing belt - AT582516
51.01 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 825
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 825 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817110327
  • Supplier number: CONTI AT582516
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Nominal length
825 mm