conti_at354912
CONTI AT3 549 12 Conti Synchroflex timing belt - AT354912
39.37 tax incl.
On order: delivered from 15/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 15/05/2026
  • Length: 549
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 549 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817113762
  • Supplier number: CONTI AT354912
Pitch
3 mm
Width
12 mm
Nominal length
549 mm