conti_at354912
CONTI AT3 549 12 Conti Synchroflex tandriem - AT354912
 39,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 549
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817113762
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT354912
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
549 mm