conti_at326750
CONTI AT3 267 50 Conti Synchroflex timing belt - AT326750
92.41 tax incl.
On order: delivered from 15/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 15/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Polyurethane timing belts for the lower and medium power range
Properties:
  • Maintenance-free
Key features according to our expert
  • Length: 267
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 267 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817111485
  • Supplier number: CONTI AT326750
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX
Nominal length
267 mm