conti_at315050
CONTI AT3 150 50 Conti Synchroflex timing belt - AT315050
90.30 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 150
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 150 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817111843
  • Supplier number: CONTI AT315050
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Nominal length
150 mm