carat_eb08642020
CARAT EB08642020 Brilliant concrete drill 86 x 420mm 5/4" wet
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 86 mm
  • Length: 400 mm
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022917
  • Supplier number: CARAT EB08642020
Diameter
86 mm
Length
400 mm