carat_cnee3504d0
CARAT CNEE3504D0 CNEE Economy diamond wheel universal table 350 x 25.4mm
153.80 tax incl.
On stock, immediately available. we have 2 products in stock.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Diamond saw for universal use with water cooling .
  • Adhesion: laser welded
Key features according to our expert
  • (Disc) diameter: 350 mm
  • Connection size (disc): 25,4 mm
  • Connection type (disc): Bore
  • Disc application: Cutting
  • For material: Various
  • Series: ECONOMY
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452221082
  • Supplier number: CARAT CNEE3504D0
(disc) diameter
350 mm
Connection size (disc)
25,4 mm