bahco_be200cab58sr1
BAHCO BE200CAB58SR1 lens cable for videoscopes, 5.8 mm x 1 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Lens cables
  • Suitable for BE200 and BE210
  • Material:
  • a = semi rigid
  • b = flexible
  • c = plumbing spring cable
Key features according to our expert
  • Diameter: 5,8 mm
  • Cable length: 1 m
Specifications / All features
  • Brand: BAHCO
  • EAN: 7314150165421
  • Supplier number: BAHCO BE200CAB58SR1
Diameter
5,8 mm
Cable length
1 m
Weight kg
0.14 kg
Length m
1 m
A = semi rigid; b=flexible; c=plumbing spring cable
a
Diameter mm
5.8 mm