bahco_be200cab58sr1
BAHCO BE200CAB58SR1 lenskabel voor videoscopen, 5,8 mm x 1 mm
  • Geschikt voor BE200 en BE210
  • Kabel met diameter van 25 mm tot 14 mm
  • Diameter: 5,8 mm
  • Lengte kabel: 1 m
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150165421
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE200CAB58SR1
Diameter
5,8 mm
Lengte kabel
1 m
Gewicht kg
0.14 kg
Lengte m
1 m
A=semi-rigide, b=flexibel, c=veerkabel voor leidingen
a
Diameter mm
5.8 mm