action_do6051r012
ACTION DO6051R012 percussion cap 3/8" x 12 deep magnetic
Key features according to our expert
  • Socket size: 19 mm
  • Connection size: 3/8"
  • Length: 55 mm
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981054510
  • Supplier number: ACTION DO6051R012
Socket size
19 mm
Connection size
3/8"
Length
55 mm
L1 mm
25
D1 mm
19
Drawing
B
D2 mm
19
L2 mm
6
A/f mm/inch
12 mm