action_do4010_1_095
ACTION DO4010-1-095 percussion cap 1" x 95 deep
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Socket size: 95 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 140 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981100026
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-095
Socket size
95 mm
Connection size
1"
Length
140 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
95 mm