action_do4010_1_095
ACTION DO4010-1-095 slagdop 1" x 95 diep
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Aandrijfvierkant: 1"
  • Sleutelwijdte: 95 mm
  • Diameter: 54 mm
  • Lengte: 140 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 95 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 140 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981100026
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-095
Dopmaat
95 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
140 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
95 mm