hi_force_mb54_70_55
HI-FORCE MB54-70-55 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 70 x 55 x 7.5 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Spanner size outer 70 mm
  • Key width inside 55 mm
  • Wall thickness 7.5 mm