hi_force_mb54_55_50
HI-FORCE MB54-55-50 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 55 x 50 x 2.5 mm
  • Spanner size outside 55 mm
  • Spanner size inside 50 mm
  • Wall thickness 2.5 mm