hi_force_mb54_55_41
HI-FORCE MB54-55-41 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 55 x 41 x 7 mm
  • Spanner size outside 55 mm
  • Key width inside 41 mm
  • Wall thickness 7 mm