hi_force_mb54_36_30
HI-FORCE MB54-36-30 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 36 x 30 x 3 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Spanner size outer 36 mm
  • Spanner size inside 30 mm
  • Wall thickness 3 mm