hi_force_mb27_60_46
HI-FORCE MB27-60-46 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 60 x 46 x 7 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW27NRH
  • Spanner size outer 60 mm
  • Key width inside 46 mm
  • Wall thickness 7 mm