hi_force_mb27_55_46
HI-FORCE MB27-55-46 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 55 x 46 x 4.5 mm
  • Spanner size outside 55 mm
  • Spanner size inside 46 mm
  • Wall thickness 4.5 mm