hi_force_mb210_90_85
HI-FORCE MB210-90-85 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 90 x 85 x 2.5 mm
  • Key width outside 90 mm
  • Spanner size inside 85 mm
  • Wall thickness 2.5 mm