hi_force_mb210_110_100
HI-FORCE MB210-110-100 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 110 x 100 x 5.0 mm
  • Spanner size outside 110 mm
  • Spanner size inside 100 mm
  • Wall thickness 5.0 mm