hi_force_mb120_90_80
HI-FORCE MB120-90-80 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 90 x 80 x 5 mm
  • Spanner size outer 90 mm
  • Spanner size inside 80 mm
  • Wall thickness 5 mm