hi_force_mb120_90_75
HI-FORCE MB120-90-75 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 90 x 75 x 7.5 mm
  • Spanner size outer 90 mm
  • Spanner size inside 75 mm
  • Wall thickness 7.5 mm