hi_force_mb120_80_65
HI-FORCE MB120-80-65 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 80 x 65 x 7.5 mm
  • Spanner size outer 80 mm
  • Spanner size inside 65 mm
  • Wall thickness 7.5 mm