hi_force_mb120_75_65
HI-FORCE MB120-75-65 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 75 x 65 x 5 mm
  • Spanner size outer 75 mm
  • Spanner size inside 65 mm
  • Wall thickness 5 mm