hi_force_mb120_100_85
HI-FORCE MB120-100-85 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 100 x 85 x 7.5 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW120NRH
  • Key width outside 100 mm
  • Spanner size inside 85 mm
  • Wall thickness 7.5 mm