FESTOOL L620X105-P80 RU2/10 sanding belt Rubin 2 grit 80 (10 pcs) - 499151
25.40 tax incl.
On stock, immediately available. we have 4 products in stock.
  • BR 10 DAB+ Digital radio (202111)
Benefits of professional tools
  • Versatile: Perfect for woodworking and other abrasive applications.
  • Complete: Comes with a grinding belt, ready to use.
  • Convenient: Delivered in a box for easy storage and transportation.
Key features according to our expert
  • Width: 105 mm
  • Length: 620 mm
  • Grit size: 80
  • Brand: FESTOOL
  • EAN: 4014549180945
  • Supplier number: FESTOOL 499151
Width
105 mm
Length
620 mm
Grit size
80
Grit
P80
Dimensions length x width
620 x 105.00 mm