FESTOOL L620X105-P40 RU2/10 sanding belt Rubin 2 grit 40 (10 pcs) - 499149
28.80 tax incl.
On stock, immediately available. we have 2 products in stock.
  • BR 10 DAB+ Digital radio (202111)
Professional Abrasives for Woodworking
  • Complete: Comes with a grinding belt, ready to use.
  • Versatile: Ideal for various woodworking applications.
  • Convenient: Packaged in a box for easy storage and transport.
Key features according to our expert
  • Width: 105 mm
  • Length: 620 mm
  • Grit size: 40
  • Brand: FESTOOL
  • EAN: 4014549180921
  • Supplier number: FESTOOL 499149
Width
105 mm
Length
620 mm
Grit size
40
Grit
P40
Dimensions length x width
620 x 105.00 mm