FESTOOL L620X105-P120 RU2/10 sanding belt Rubin 2 grit 120 (10 pcs) - 499153
23.20 tax incl.
On stock, immediately available. we have 4 products in stock.
  • BR 10 DAB+ Digital radio (202111)
Professional Woodworking Tools
  • Complete: Comes with a grinding belt, ready to use.
  • Versatile: Ideal for all types of woodworking projects.
  • Portable: Packaged in a convenient box for easy transport and storage.
Key features according to our expert
  • Width: 105 mm
  • Length: 620 mm
  • Grit size: 120
  • Brand: FESTOOL
  • EAN: 4014549180969
  • Supplier number: FESTOOL 499153
Width
105 mm
Length
620 mm
Grit size
120
Grit
P120
Dimensions length x width
620 x 105.00 mm