fami_fbg08s070600108
FAMI FBG08S070600108 shelf for workbench WORK UP 760x600x35 mm light grey RAL 7035
Product description:
  • Compartment floor plate without slots attachment part for workbenches work
  • Dimensions mm W =760 D =600 H =35
  • Colour: light grey RAL 7035
Key features according to our expert
  • Width: 760 mm
  • Depth: 600 mm
  • Height: 35 mm
  • Colour (manufacturer): Light grey
  • Color: Grey
  • RAL number: 7035
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394210
  • Supplier number: FAMI FBG08S070600108
Width
760 mm
Depth
600 mm
Height
35 mm