dewalt_dnn20r55g12e
dewalt_dnn20r55g12e
dewalt_dnn20r55g12e
dewalt_dnn20r55g12e
dewalt_dnn20r55g12e
dewalt_dnn20r55g12e
DEWALT DNN20R55G12E rolling nail 2.03-55 ringed galvanised G12 (14000 pcs)
139.40 tax incl.
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
Product description
  • [DNN] Roller Nails 2.03-55 Ringed Galvanised G12 14m
Key features according to our expert
  • Length: 55 mm
  • Diameter: 2,03 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013952046
  • Supplier number: DEWALT DNN20R55G12E
Length
55 mm
Diameter
2,03 mm
23,0 mm
Length
55,0 mm