dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
DEWALT DNM40R60GZ BAT anchor nails 4.04-60 ringed galvanised 2m (2000 pcs)
133.95 tax incl.
  • Free shipping
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
Product description
  • [DNM] Batank nails 4.04-60 Ringed Galvanised 2m
Key features according to our expert
  • Nail length: 60 mm
  • Angle: 33 °
  • Quantiy per pack: 2000
  • Nail thickness: 4,04 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013952961
  • Supplier number: DEWALT DNM40R60GZ
Nail length
60 mm
Nail thickness
4,04 mm
Product type
Ring
Length
60,0 mm
44,0 mm