conti_xpz912bp
conti_xpz912bp_2
conti_xpz912bp
conti_xpz912bp_2
CONTI XPZ912BP conti v fo v-belt 912 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 912
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 912 mm
  • Inside length: 874 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX360
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717366
  • Supplier number: CONTI XPZ912BP
Length
912
Width
9,7 mm
Reference length ld
912 mm
Inside length
874 mm