conti_xpz900bp
conti_xpz900bp_2
conti_xpz900bp
conti_xpz900bp_2
CONTI XPZ900BP conti v fo v-belt 900 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 900
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 900 mm
  • Inside length: 862 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX355
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717359
  • Supplier number: CONTI XPZ900BP
Length
900
Width
9,7 mm
Reference length ld
900 mm
Inside length
862 mm