conti_xpz2240bp
conti_xpz2240bp_2
conti_xpz2240bp
conti_xpz2240bp_2
CONTI XPZ2240BP conti v fo v-belt 2240 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2240
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 2240 mm
  • Inside length: 2202 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX883
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717021
  • Supplier number: CONTI XPZ2240BP
Length
2240
Width
9,7 mm
Reference length ld
2240 mm
Inside length
2202 mm