conti_xpz2120bp
conti_xpz2120bp_2
conti_xpz2120bp
conti_xpz2120bp_2
CONTI XPZ2120BP conti v fo v-belt 2120 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2120
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2082 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX836
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717007
  • Supplier number: CONTI XPZ2120BP
Length
2120
Width
9,7 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2082 mm