conti_xpz1850bp
conti_xpz1850bp_2
conti_xpz1850bp
conti_xpz1850bp_2
CONTI XPZ1850BP conti v fo v-belt 1850 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1850
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1850 mm
  • Inside length: 1812 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX730
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716925
  • Supplier number: CONTI XPZ1850BP
Length
1850
Width
9,7 mm
Reference length ld
1850 mm
Inside length
1812 mm