conti_xpz1587bp
conti_xpz1587bp_2
conti_xpz1587bp
conti_xpz1587bp_2
CONTI XPZ1587BP conti v fo v-belt 1587 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1587
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1587 mm
  • Inside length: 1549 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX626
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716819
  • Supplier number: CONTI XPZ1587BP
Length
1587
Width
9,7 mm
Reference length ld
1587 mm
Inside length
1549 mm